top of page

Graphic Designs

Public·3 members

Young Boys CZ Bělehr. přenos 28 listopadu 2023

4. 10. 2023 — (HODINKY)) CZ Bělehr. Young Boys koukněte se živě 4 října 2023 Reportáž začne 4. 10. 2023 21:00. Liga mistrů, Skupina G. Začátek utkání: 4.

((HODINKY)) CZ Bělehr. Young Boys koukněte se živě 4 4. 10. 2023 — (HODINKY)) CZ Bělehr. Young Boys koukněte se živě 4 října 2023 Reportáž začne 4. 10. 2023 21:00. Liga mistrů, Skupina G. Začátek utkání: 4. Online: Young Boys - CZ Bělehrad 0:0, Liga mistrů ... Young Boys a srbskou Crvenou Zvezdou Bělehrad. Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00. iDNES.cz · Napište nám · Kontakty · Reklama · VOP · Osobní 12' Bukariho při dlouhém nákopu nepustil Ulisses García za sebe a získal pro Young Boys aut. 11' Tradiční oťukávaná proběhla ve svižném tempu se šancemi na obou stranách. Teď už fotbalisté hru krotí v blízkosti středového kruhu. 10' Držení míče: 60%: 40%. 9' Nasser Djiga poblíž vlastní šestnáctky nadvakrát ubránil Eliu a diváci ho za to odměnili potleskem. 7' Hwang In-pom zahrál roh krátkým pasem a domácí díky tomu zahájili kombinaci. Čtyřiačtyřicetiletý William Collum přivedl obě základní jedenáctky na hřiště a vzápětí se na Stadionu Rajka Mitiće rozezněla hymna Ligy mistrů. Teď už zbývá jenom kapitánský los, kontrola brankových sítí a minimálně devadesátiminutový boj o první body do tabulky může začít. Tak příjemnou zábavu! Úvodní sestavy: FK Crvena Zvezda Bělehrad: Glazer – Mijailović, Dragović (C), Djiga, Rodić – Stamenic, Hwang In-pom – Bukari, Ivanić, Mitrović – Ndiaye. Náhradníci: Popović, Vasiljević – Spajić, Degenek, Kanga, Katai, Olayinka, Krasso, Milunović, Kangwa, Kabić, Lučić. Trenér: Barak Bachar. BSC Young Boys: Racioppi – Janko, Mo. Centr na zadní tyč Omri Glazer před nabíhajícím útočníkem prodloužil dlaní mimo riziko. 34' Zády k bráně otočený Cheikh Niasse předal balon Malesovi, jeho ránu ze střední vzdálenosti kdosi vychýlil na rohový kop. Udeří z něj Young Boys Bern? 32' V posledních minutách je hra často kouskovaná fauly, což jejímu tempu neprospívá. 30' Držení míče: 58%: 42%. 29' Osman Bukari se po Benitově faulu těžce zvedá ze země. Domácí už rozehráli z místa přestupku. 28' Z tohoto mráčku ani nekáplo. Crvena Zvezda vytvořila zónovou obranu, která soupeře nepustila k další střele. Fotbal: Young Boys - program zápasů Young Boys. 25.11. 09:00. EVROPALiga mistrů - Skupinová fáze. Young Boys. CZ Bělehrad. 28.11. 12:00. ŠVÝCARSKOSuper League. Young Boys. Servette. 03.12. 07:30. 84' Bělehrad kopal roh. Na centr Hwang In-poma si u zadní tyče naskočil Aleksandar Katai, ale stejně jako před pár minutami neměl přesnou mušku. 83' Zrychlení hry na levé straně a centr k hranici malého vápna, kam si nepozorovaně naběhl Silvere Ganvoula! A kdyby v nadějné pozici nepřehlavičkoval břevno, byl by osud zápasu nejspíš zpečetěn. 81' Roh pro Bern. Meschak Elia centroval na přední tyč, kde stál připravený Srdjan Mijailović. 80' Střídání v týmu FK Crvena Zvezda Bělehrad: ze hřiště odchází Cherif Ndiaye, přichází Jean-Philippe Krasso. 78' Šance na obou stranách! Nejprve za domácí zahrozil Aleksandar Katai, když po centru zprava hlavou minul přední tyč. Na druhém konci hřiště měl na patě gól Ganvoula, zády k bráně otočený však trefil přesně ten prostor, ve kterém se vyskytoval Omri Glazer. CZ Bělehr. RB Lipsko přenos 07/11/2023 7. 11. 2023 — CZ Bělehr. RB Lipsko přenos 07/11/2023 Lipska © iconsport.photo, fotbalportal.cz - Joško Gvardiol V minulé sezoně skóroval proti [[STREAMOVÁNÍ***]##] RB Lipsko CZ Bělehr. koukněte se 4. 10. 2023 — (HODINKY)) CZ Bělehr. Young Boys koukněte se živě 4 října 2023 000 RB Lipsko 84. 000 FC Porto 󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Arsenal 76 . Ta skončila ve chvíli, kdy se Stefan Mitrović nechal chytit do ofsajdu. 6' Domácí nezůstali pozadu. Cherif Ndiaye si uvnitř vápna našel průnikovou přihrávku a zaskočil Racioppiho patou. Gólman Young Boys reflexem vyrazil míč na roh. 4' Young Boys vystrčili drápky. Škoda pro Bern, že z mírného záklonu o trošinku přestřelil. 3' Netrvalo to dlouho a domácí se opět objevili v útoku. Osman Bukari se na pravém křídle chtěl uvolnit zcela sám, ale bez podpory spoluhráčů to jednoduše nešlo. 1' Po rozehrávce Crvena Zvezda nakopla míč dopředu, Bukariho udržel na zádech García a po překročení balonu koncové čáry následuje odkop. minuta, když Monteiro chytře prostrčil balon do pokutového území, tam si pro něj doběhl Filip Ugrinic a na stejné úrovni s vracejícím se Stamenicem překonal Glazera krátkým lobem. Ještě hůře to s domácím týmem vypadalo po hodině hry, kdy z penalty po Djigově ruce dokonal obrat Cédric Itten. Bělehrad se ale nevzdal. Dvacet minut před koncem se musel činit Anthony Racioppi, nejprve na brankové čáře vychytal Kataie hlavičkujícího po rohovém kopu a o chvíli později vytáhl bravurní zákrok i proti ráně Ndiayeho. Další šance byly na obou stranách. Nejprve opět zahrozil Katai, když po centru zprava hlavou minul přední tyč, na druhém konci hřiště pak měl na patě gól Ganvoula, zády k bráně otočený však trefil přesně ten prostor, v němž se vyskytoval Glazer. Uklidňující gól měl v závěrečné desetiminutovce na hlavě Ganvouli, který z nadějné pozice nikým neatakovaný přestřelil. BSC Young Boys - FK Crvena Zvezda Bělehrad (Liga mistrů) za 5 hodin — Střídání. Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00. (19:57:44) Young Boys – CZ Bělehrad • před zápasem () 21:00 0:0 · Hokej · Fotbal Druhý zápas skupiny G mezi Red Bullem Lipsko a Manchesterem City je v poločase 0:1. Začalo se pěkně zhurta, jako první vystrčili drápky Young Boys. V poločase tak platil stav 1:0. Držení míče: 44%: 56%. Střely na branku: 2:3. Střely mimo: 2:3. Rohy: 1:4. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 5:7. 45+6' První poločas skončil. Omri Glazer se před koncem poločasu ještě zaskvěl proti tečované střele, díky jeho zákroku pravou nohou si CZ Bělehrad odnese do kabiny těsný náskok. 60' Hosté reklamují ruku, kterou měl po střele jednoho ze soupeřů uvnitř vápna zahrát Nasser Djiga. A VAR jim dává za pravdu, penalta! 58' Žlutá karta pro tým FK Crvena Zvezda Bělehrad (Hwang In-pom). Korejský záložník chytil Ugrinice za dres. 56' Doktoři Young Boys to mají v ruce, Ittena dali rychle dokupy a ten už se zase pohybuje po trávníku. Bělehradu k ničemu nebyla ani série tří rohových kopů. 70' ze hřiště odchází Stefan Mitrović, přichází Aleksandar Katai. ze hřiště odchází Marko Stamenic, přichází Vladimir Lučić. 69' Barak Bachar si nachystal další střídání, a tentokrát dvojnásobné. Provést ho bude moci při nejbližším přerušení. A děje se tak právě teď 67' Aktivní Olayinka teď získal míč v souladu s pravidly, zvedl hlavu a odcentroval do vápna. Bohužel pro Bělehrad tam nikoho v červeno-bílém dresu nenašel. [[[ŽIVÝ PŘENOS***]^]] RB Lipsko Man City on-line přenosu 04 (online>) Man City CZ Bělehr. živě 19 září 2023 9., 21:00 na 19. 9. 2023 [[[sportovní tv]@@]] Young Boys RB Lipsko přenos 19 září 19. 9. 2023 — 2 Fotbal: Young Boys - program zápasůNápověda: Jste na stránce Young Boys - rozlosování v sekci Fotbal/Švýcarsko. Na Livesportu najdete pro tým Young Boys rozlosování, program zápasů na celou sezónu, výsledky, tabulky i detaily zápasů. Kromě týmu Young Boys můžete na Livesportu sledovat přes 5000 soutěží z více než 30 sportů na celém světě. Stránka Bern Sport Club Young Boys - rozlosování je automaticky online aktualizovaná. Příští zápasy: 28. 11. Young Boys - CZ Bělehrad, 03. 12. CZ Bělehrad - Young Boys | ONLINE | 4. 10. 2023 21:00 | Liga mistrů 2023/2024 | ŽIVĚZačalo se pěkně zhurta, jako první vystrčili drápky Young Boys. Přihrávku před hranicí šestnáctky převzal Darian Males, pravou nohou si míč stopnul a levou ho poslal směr brána. Škoda pro Bern, že z mírného záklonu o trošinku přestřelil. Domácí nezůstali pozadu. Cherif Ndiaye si uvnitř vápna našel průnikovou přihrávku a zaskočil Racioppiho patou, gólman Young Boys reflexem vyrazil míč na roh. V Bělehradě bylo veselo ve 35. Young Boys - CZ Bělehrad | ONLINE | 28.11.2023 21:00 Young Boys - CZ Bělehrad | ONLINE. Online reportáž sledujte ŽIVĚ na iSport kolo - Online přenos - Young Boys : CZ Bělehrad - 28. listopadu 2023 21:00.